POZRITE SI NAŠE PORTFÓLIO PRÁC

K1 K1
KUPELNA_006u KUPELNA_006u
KÚPEĽŇA RD-O | Bardejov | štúdia 2021 KÚPEĽŇA RD-O | Bardejov | štúdia 2021
KUPELNA_005u KUPELNA_005u

POŽIADAŤ O NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU


PREČO PRÁVE MY?

Architektúre a interiérovému dizajnu sa venujeme už niekoľko rokov počas ktorých sme nadobudli veľa skúseností a vďačných spoluprác. Máme za sebou návrhy interiérových projektov bytových a nebytových priestorov v rámci štúdií i realizácií a tak isto aj projektov rodinných domov. Súčasťou našich návrhov bolo aj zopár vzorových bytov v novostavbách v Bratislave – ako napríklad Karloveské rameno II., Nobelová, Klingerka, atď. … Pôsobíme prevažne v Bratislave a okolí, nebránime sa zaujímavým projektovým výzvam aj v rámci celého Slovenska a tešíme sa aj na spoluprácu s Vami!

flexibilita a ONLINE konzultácie


CENA ZA NÁVRH

CENA za návrh sa počíta individuálne podľa rozsahu projektu a Vašich potrieb. Nakoľko je každý projekt iný, jedinečný, tak pristupujeme aj k tvorbe cenovej kalkulácie za návrh, aby ste zbytočne neplatili za niečo, čo nepotrebujete, či už ide o návrh interiéru alebo projekt rodinného domu.

VYBERTE SI SAMI :

Robíme projekty rôznych veľkostí, druhov a rozpočtov. Našou prioritou je individuálny prístup ku každému projektu s dôrazom na jeho a vaše potreby. Robíme nadčasové riešenia s pridanou hodnotou, v ktorých spájame funkčnosť, estetiku a jednoduchosť. Či už ide o návrh interiéru alebo projekt rodinného domu.

Pri realizácii na kľúč sa postaráme úplne o všetko.NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Margaréta G
Margaréta G
2021-04-22
Overená
Veľká spokojnosť, skvelý prístup, dodržané termíny a kvalitný návrh ? môžem len odporúčiť ?
Henrieta Stachurova
Henrieta Stachurova
2021-04-20
Overená
Veľmi šikovná, super komunikácia a práca na 1*
Matúš Miškár
Matúš Miškár
2021-04-20
Overená
Úžasný prístup a profesionalita. Ďakujeme


CHCEM NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU